HAKKIMIZDA

Leleg Living 2020 yılında Özgür Arıkan tarafından Bodrum'da kuruldu.

Hızla gelişen Bodrum'un ve Ege Bölgesinin mimari dokusuna, iklimine ve doğasına uygun alanları yaratmak için yola çıktık.

Ürünlerimizin çoğu Türkiye'nin farklı bölgelerinde geleneksel yöntemlerle ve el işçiği ile üretiliyor. Ayrıca Fas ve Endonezya gibi farklı ülkelerdeki zanaatkarlar tarafından üretilmiş, mobilya ve ev aksesuarlarını ithal edip müşterilerimizle buluşturuyoruz. Doğal malzemeleri el işçiliği ile bir araya getirerek, unutulmaya yüz tutmuş zanaatkarlığa hak ettiği değeri geri vermeyi amaçlıyoruz. 

Mimarlarla işbirliği içerisinde, adetli üretime uygun, kişi ve kurumlara özel tasarımlar yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerde; öncelikle sizinle bir araya gelip beklentilerinizi dinliyor ve tarzınıza uygun mobilya ve dekorasyon önerilerimizi paylaşıyoruz. Sonrasında mevcut koleksiyonlarımızdan veya size özel üreteceğimiz mobilya ve aksesuarları içeren detaylı sunumumuzu gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaçlara yanıt veren, sade ve dikkat çekici ürün seçkimizle, ruhlarınıza dokunan ve kendinizi her zaman ait hissedeceğiniz yaşam alanları yaratıyoruz.

 

Bize, Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariç 09:00-18:00 saatleri arasında 0532 740 71 33 numaralı telefondan arayarak, info@lelegliving.com adresine email göndererek ulaşabilirsiniz. 

 


Şirket Adresi: Hüsrevgerede Caddesi Tanin Apt. 88/1 Teşvikiye Şişli İstanbul

Dereköy Showroom: Dereköy Caddesi no: 133 Dereköy Bodrum Muğla

Yalıkavak Showroom: İnönü Caddesi no: 133 Yalıkavak Bodrum Muğla